Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows License No DPK felirat...

Whynot kérdése:

Windows License No DPK felirat a BIOS-ba és nem engedi aktiválni a Win7 Pro N 64bit-es OP rendszert?

Figyelt kérdés
A probléma a következő, van egy Lenovo G50-30as laptop-om és úgy vettem, hogy nem volt rajta OP rendszer, amúgy a win7, 8, 8.1 -et támogatja. Feltelepítettem a Windows 7 64 bit ProfessionalN verziót, de az istenért sem engedi aktiválni, se a windows loader, se a Microsoft Tools legújabb verziói sem. A bios legújabb verzióját is letöltöttem és telepítettem. A bios-ba azt írja "Windows License no DPK" Már nincs ötletem mit csináljak...

2014. aug. 29. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Hívd fel a Microsoft magyarországi ügyfélszolgálatát.

Ha meg warez, akkor meg is érdemled.

2014. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
DAZ Loader
2014. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mégis mi a fenéért tennék fel aktivátort, ha eredeti lenne a license??? Nem fogok 30 rugót fizetni a winfos-ért.

A win Loader meg DAZ féle volt...


Egy hozzá értő válaszát várom, nem lajikusok benyögéseit.

2014. szept. 1. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!