Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asztali PC vagy notebook?

Asztali PC vagy notebook?

Figyelt kérdés

Olyan 160 és 170 ezer FT körül nézelődtem, de nem igazán tudok dönteni, miven nem vagyok teljesen szakavatott a témában. Felhasználás szempontjából internetezésre és néha játékra kellene. Ezt a két masinát néztem ( az asztalihoz még vennem kell monitort, azért olcsóbb).


[link]



[link]


2014. aug. 29. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem te játszani fogsz

linkeltél nekünk egy 170.000-es laptopot ami kevés játékra

és egy 130.000-es előre összerakott asztali PC-t ami szintén kevés játékra

Én azt mondom csak 170.000 ft-ból vegyél egy nem előre összerakott asztali PC-t amiben bármikor cserélhetsz alkatrészt (akár elromlik/akár elavul) mint egy 170.000-es laptopot amit egy az egyben évek múlva kidobsz/becserélsz/elajándékozol stb...

2014. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, rakj össze magadnak egy asztali pc-t ennyi pénzből és simán tudod bármikor fejleszteni.

Ezek a mobil eszközök: notebook stb... még nincsenek sehol.

Ár/érték arányuk nevetséges.

2014. aug. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!