PCX garancialevél?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már lassan két hónapja rendeltem a PCX-nél egy gépet de majd szeretnék benne procit cserélni a jövőben, de nem kaptam garancialevelet (vagy mit) elküldenétek egy képet, hogy kb. hogy néz ki, mert lehet, hogy kaptam csak pénisz vagyok és nem tudom, hogy az az... persze satírozzátok ki rajta ha van rajta olyan amit más nem láthat... köszi előre is... szóval egy képet kérnék. :P

2014. aug. 28. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rajta van az ára, termék neve, cég neve. Nem bonyolult. Hasonló, mint egy metrós számla. Ha írsz nekik elküldik
2014. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom e-mailben kapod meg egy bizonyos összeg után.
2014. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
100%

Csatlakoztak valami természetvédelmi programhoz.

Nem kapsz külön garanciajegyet, csak számlát ami garancia jegy is egyben. De azt se kapod meg papíron, csak email -ben PDF formátumban, amit ha akarsz kinyomtathatsz.

2014. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hú király, köszönöm szépen! :)
2014. aug. 28. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!