Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » XFX Radeon R9 280X Vétel?

XFX Radeon R9 280X Vétel?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni hogy ez az oldal megbízható-e annyira hogy megvásároljam a videókártyát, és gondolom az a 2GB DDR5 ram az elírás mert tudtommal 3GB DDR5 van benne :S . És az még igaz hogy eredetileg 750W kellene neki, de 650W al is elfut?

2014. aug. 26. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Melyik oldalra gondolsz? :-)


[link]


...és arra nem gondoltál, hogy mielőtt megveszed, rákérdezel az adott boltban mindarra, amire kiváncsi vagy? Szerintem az a legmegbízhatóbb információforrás! :-)

2014. aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oh bocsánat, [link]
2014. aug. 26. 08:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Jaaa tehát te csak arra vagy kiváncsi, hogy egy bizonyos webárúház mennyire megbízható... ...nos ezért érdemes mondjuk az árúkeresőt használni, mert ott az üzletekről is véleményt alkotnak az emberek, napersze a véleményük mindig attól függ, hogy mit tapasztaltak, de ez logikus... ...azaz valakinek nem jön össze, az szidja, valakinek nagyon összejön az áldja... :-)


...és ez bármelyik boltal kapcsolatban igaz...


...engem eddig még csak egy webárúházban akartak átverni, de visszaküldtem a terméket és a futártól visszakértem a pénzt... :-) ...kis idő múlva a webárúház megszünt... :-)


...végülis tudták a címemet, meg azt is mennyit kell fizetnem, de mindezért cserébe a 2TB-s külső winchester helyett csak egy 500 MB-set akartak rámsózni... :-)


Meg is mondtam nekik a magamét! :-)

2014. aug. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?

XFX Double D R9-280X-TDFD Radeon R9 280X 3GB 384-Bit GDDR5 CrossFireX Support Video Card

2014. aug. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2014. aug. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen
2014. aug. 26. 10:07
 7/9 A kérdező kommentje:
És azt még megkérdezhetem hogy ez a tápegység egy ilyen videókártyával és egy Intel I5 3330 al alap 3GHZ órajelen elvinné-e ? [link]
2014. aug. 26. 10:16
 8/9 A kérdező kommentje:
most néztem utána hogy elvileg a 750W az a Crossfire-hez kell
2014. aug. 26. 10:16
 9/9 Gábor_79 ***** válasza:

Csak ha két VGA-t használsz együtt akkor 750, de az se szentírás. Azt tervezed? Ha nem akkor elég a kisebb. Egy teszt szerint [link] 322W a teljes rendszer fogyasztás azzal a kártyával, ezért ugyanonnan egy XFX 550W Pro tápot javasolnék [link] ami nem moduláris, de ha megnyugtatna nagyobb teljesítmény, akkor SEASONIC M12 II 620W [link] máshonnan, kicsit többért, de (fél)moduláris.

Történetesen én is a micro-tól vettem a tápegységem, de amíg nem romlik el, addig egy boltal sincs probléma. Azok garanciáztatás után kezdődnek.

2014. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!