Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nincs a windows 7-emen...

Miért nincs a windows 7-emen személyre szabás vagy personalize ha az asztalon, ha jobb klikkelek?

Figyelt kérdés

Nem működik az aero-m sem, ezt szeretném bekapcsolni. Lefuttatom a hibaelhárítást és azt írja, hogy az asztalablak kezelőm le van tiltva. De, hogy kapcsolom be? A videokártya illesztőprogramját már frissítettem.


Össze google-ztam már mindent, de nem jutottam semmire. A tudásom kezdő a gépekhez, nem értek hozzájuk :( Van állítólag valami beállítás a személyre szabásban, de nekem az nincs ha jobb klikkelek. Mit tegyek?


2014. aug. 25. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy Windows 7 Starter változat van a gépeden?

Abban talán le van ez tiltva, de csak hallomásból ismerem...

2014. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az van a gépemen. Ezen akkor nem is elérhető? Nem lehet beállítani az aerot? Új rendszert kell ilyenkor felrakni vagy lehet ezen is variálni valamit?
2014. aug. 25. 12:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Új kell, az egy lebutított változat. Direkt netbookokra (kicsi, gyenge laptopokra) találták ki.
2014. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Home Premium vagy Professional kell, ha újra akarod telepíteni.
2014. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen géped van,mert lehet nem véletlenül van Starter rajta..
2014. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!