Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok pc játékokat ajánlani...

Afne kérdése:

Tudnátok pc játékokat ajánlani? Lány vagyok!

Figyelt kérdés
A kocsis meg a lövöldözös egyértelmüen ki lölve. A fantázi játékok jöhetnek. Pl:alice madness returns, prototype.

2014. aug. 21. 14:34
1 2
 1/11 Nekono válasza:
én is lány vagyok, de nekem kifejezetten bejön a Mirror's Edge.
2014. aug. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Képek alapján jónak tünik. Meg lesem majd
2014. aug. 23. 19:55
 3/11 anonim válasza:
Among the sleep :)
2014. aug. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ez nagyon jóh nak tűnik video alapján :) magyarosítás van hozzá?
2014. aug. 25. 17:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Mind a kettőnek elég érdekes kameramozgása van. Mondjuk én nem nagyon játszok, de pl az Among the sleep-től a barátnőmnek szó szerint hányingere van 15 perc után. Szóval trailert nézzél előtte, hogy bírja-e a gyomrod! :)

Viszont ez nekünk kifejezetten tetszett:

[link]

Jó történet, kellemes grafika. Ami plusz benne, hogy két karakterrel kell egyszerre menni, így remek közös kikapcsolódás is baráttal/barátnővel.

2014. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
oh ez a nekem való játék :)de akkor most ez hogy van? egy gépről ketten tudunk játszani ezzel a játékkal?
2014. aug. 26. 08:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen. Egyedül is lehet vagyis Xbox esetén egy kontrollerrel lehet vinni mind két karaktert. PC-nél megvan azaz előny, hogy a billentyűzet egyik fele az egyik karakteré a másik a másiké. Így könnyebb az irányítás. Elvileg egyszemélyesnek tervezték a játékot, de véleményem szerint sokkal jobb élmény ketten játszani. (sőt, ha van két billentyűzet, akkor még könnyebb az irányítás. de ott is figyelni kell arra, hogy a két karaktert külön billentyűkre osszuk ki.)
2014. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:) köszi már ki is játszottuk. tényleg nagyon jóh volt :) csak nem kelet volna,hogy a végén meg haljon a gyerkőc
2014. aug. 27. 18:57
 9/11 anonim ***** válasza:

ja azt nem mondtam, hogy happy end lesz :)

bár nekem pont ez tetszett a történetben. végre nem egy unalmas, sablonos limonádé aminek a végén a jó győz a rossz pedig elpusztul.

ez legalább kicsit életszerűbb

2014. aug. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Zanzarah:the hidden portal.régi tündéres játék,de nagyon jó.csomó fajta tündér van benne,amiket lehet fejleszteni (PL.fény,szikla,káosz,fém,tűz,jég,és még sokféle)

meg lehet benne taktikázni is.Így néz ki: [link]

remélem segítettem :)

2014. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!