Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung Ativ BOOK 2 hogy áll...

Samsung Ativ BOOK 2 hogy áll a mai játékokkal, mennyire minősül jó laptopnak ma?

Figyelt kérdés

A drágább verzió érdekelne, amiben ezek vannak:

-i3-3120M

-4gb ram (bár növelném 8-ra)

-nvidia geforce gt 710m 1gb

utóbbiról azt olvastam alsó kategória, de mégis mennyire?

Asztali PC-t nem szeretnék, jól jönne a jövőben a hordozhatóság, ám ez lenne az első laptopom, nem tudom mi hogy megy e téren. Tesztet sajna nem találtam erről a gépről.

Szóval játékszempontból hogy bírja, és minden egyéb észrevétel érdekel még, ami fontos lehet. Köszönöm!



2014. aug. 19. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár nem ad egzakt eredményt (több különböző típusú gépet teszteltek, ezek eredményeit összegzik), érdemes lehet a lap alján található teszteket megnézni: [link]

Ahogy látod, low-medium grafikára számíthatsz ettől a géptől. Amit még fontos tudni, hogy VGA-t nem fogod tudni külön cserélni, így ha teszem azt BF: Hardline-nak már kevés, akkor ennyi volt, cserélheted a gépet.

Egyébként Samsung notebookkal kapcsolatosan elég sok panaszt olvasni ezen az oldalon is, és ki is vonultak a hazai piacról.

2014. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! Szóval a Samsungokra panaszkodnak? Pedig sokfélét kerestem már, azt hittem a 'márka-minőség' miatt jobb lesz ez.

Találtam egy másik variációt, bár ez is samsung, nem tudom ehhez mit szólsz:

-Videókártya: AMD Radeon HD7670M 2GB gDDR3

-Processzor: Intel Core i7 3,3 GHz, 4 magos, 6M cache

-Memória: 8GB (DDR3 1333MHz/4G*2)

2014. aug. 19. 23:06
 3/3 anonim válasza:
Vedd meg az ativ book 2-t aztán csapjál bele 8 Gb ramot és úgy kicsapja a GTA 5-t hogy csak pislogni fogsz mint hal a szatyorba .
2017. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!