Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik videókártya...

Szerintetek melyik videókártya az erősebb?

Figyelt kérdés

Ati Radeon 9600 Atlantis vagy Ati Radeon X1900?

(mind a kettő 256 mb-os)



2014. aug. 18. 11:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
persze, de amikor ez a kártya kijött, még nem is nagyon volt más, szinte csak AGP :D Azért 2007-8-9 környékéig még gyártottak pár AGP csatis kártyát.
2014. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

nem tudom mert a videókártya az amihez a legkevésbé értek már ha lehet így fogalmazni hogy értek hozzá

néztem egy ugyan ilyen erősségű kártyát 4 ezerért de most nem mind1 hogy azért 5 ezer mert 4000 a kártya és +1000 hogy kihozza a futár vagy posta vagy akármi vagy nem megyek sehova és maga a vidikari 5 ezer

néztem volt olyan ehez hasonló kártya ami 8000 Ft is volt

2014. aug. 18. 15:10
 13/14 A kérdező kommentje:

de legalább egy sanandreas elfut rajta?

volt egy Nvidia Geforce GT 7600 melyik az erősebb? ez a radeon vagy az Nvidia?

2014. aug. 18. 15:24
 14/14 A kérdező kommentje:

bocsánat tudom hogy full hülye vagyok csak ez nem olyan mint a ram hogy ha 1 gb kell egy játékhoz akkor ne várjam hogy 512 mb rammal elindul tudomásul veszem és kész

nekem ezek a videókártya "rangok" bonyolultak hogy mi szerint vannak

amúgy dobozban kapom újszerű állapotban állítólag még nem is volt használva és fogalmam nincs szerintem az a driver telepítő cd-je de az illető lefényképezte hogy mit tartalmaz a doboz és volt egy cd ha kell belinkelhetem a képeket hogy tudjátok

bocsánat úgy látszódik nem ártana tanulmányoznom a videókártyák erősségét és "rangsorolását"

2014. aug. 18. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!