Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb egér, milyet...

Benir8 kérdése:

Melyik a legjobb egér, milyet javasoltok?

Figyelt kérdés

Ezt találtam rá [link]

De Bloody Gaming sorozatból sok féle van és melyik a legjobb?

Előre is köszönöm!


2014. aug. 16. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy legjobb

Mindenkinek az a jó egér ami passzol a kezére.

Nekem pls egy 1000 ft-s Genius egerem van mert egyszerűen a többi egér kényelmetlen.

2014. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tamasoft ***** válasza:

Ez olyan, hogy: "ki mire esküszik!?"


Nekem a Logitech vezeték nélküli prémium sorozata jön be, mert igen pontos, és igen kényelmes, halk, tartós, és nagyon jó scroll tulajdonságokkal bír, ráadásul hosszú garancia ideje van, és elemet kb. egy évben egyszer kell cserélni benne. Nem akar szétesni, nem ropog, nem nyílik szét az illesztéseknél. Jó a szoftver ellátottsága. De ezeket a prémium Microsoft egerekről is elmondhatom. Hosszú évekig bírják. Hátrányuk, hogy elég drágák.


Az A4 tech vonatkozásában kb 20 évvel ezelőtti tapasztalatom van, akkor is jónak számítottak viszonylag, de egy jó ideje nem használtam ilyet. Ha az általam felsorolt tulajdonságok ráillenek, akkor megérheti a 6-7 ezres ár.

2014. aug. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!