Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Töröltem egy partíciót, de...

Gyik112 kérdése:

Töröltem egy partíciót, de nem tűnt el?

Figyelt kérdés

Újratelepítettem a számítógépet, és mikor a partíciós résznél jártam, kitöröltem egyett, hogy egy újat csináljak... Hát ki is töröltem, de maga a partíció megmaradt így: Lemez 0 Szabad terület XY GB XY GB szabad terület... Mi a teendő, esetleg ez a későbbiekben fog bármilyen problémát okozni?


Ui.: Ha ismét rákattintok a szabad területes partícióra nem ad ki törlést meg formázást, csak " Új " lehetőség van.



2014. aug. 15. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel törölted a particítót feltételezem a lemezkezelőben, ezáltal az onnan nem tűnik el, de a sajátgép alatt már nem találod meg. A lemezkezelőben viszont nem lefoglalt területként jelenik meg a helye. Ezt nem lehet formázni, mivel nem partíció. Partíciót kell létrehoznod az új lehetőségnél, utána már tudod formázni. Nem okoz proglémát, de ha már van tárhelyed, használd ki.
2014. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a gyors választ!
2014. aug. 15. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!