Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy le hibernálás közben?

Miért fagy le hibernálás közben?

Figyelt kérdés
Szert tettem egy uraságtól levetett NoteBook-ra. Nem mai darab, de még nem eldobni való (HP Pavilion ZE5600). A winchester és az akku rossz volt. Ezeket kicseréltem. WinXP-t telepítettem rá. Jól működik, csak a hibernálással van bajom. Akár lecsukással, akár a hibernálásra való kattintással állítom le, elindul a hibernálás. Eljut odáig, hogy törli a képernyőt és kék háttére kiírja: "Felkészülés a hibernálásra" és itt lefagy. Előző gazdájánál jól működött a hibernálás. Gondoltam újra telepítem az XP-t, de nem engedi. Azt írja ki, hogy a gépen lévő változat újabb mint a CD-n lévő. Persze mert sok frissítés és a 2. és 3. servízcsomag is rajta van. A wincsit nem akarom újra formálni. Mit tegyek? Van ötletetek?
2010. jan. 13. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Lemezről bootoltasd a géped.
2010. jan. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!