Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol be a laptop?...

Miért nem kapcsol be a laptop? (Tűzfal telepítés után leállt)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Telepítettem egy (Comodo ingyenes) tűzfalat HP laptopra, eltelt 5 perc, utána lefagyott a kép. 10 percig vártam, de nem történt változás, úgyhogy kikapcsoltam. De vissza már nem tudom. Megnyomom a gombot, a ventilátor elindul, a bekapcsoló gombon a led világít, a wifi gomb is világít és a Caps Lock billentyűn is a led. De a képernyő fekete. Mi történt? Meg lehet valahogy csinálni?
2014. aug. 14. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Vedd ki az aksit húzd ki a tápot a laptopból és várj 5 percet ,utána rakjál vissza mindent és jó lesz

ha nem akkor szolj

2014. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ok, megpróbálom.


Az a baj, hogy nem az én laptopom. Azért adta tesóm, hogy tegyek rá Tűzfalat, meg is tettem, erre most nem indul. Így nem adhatom vissza :(((

2014. aug. 14. 16:04
 3/9 A kérdező kommentje:
Van amúgy a gépen AVG antivírus, de tűzfal nélkül, ezért kellett külön tűzfal. Esetleg lehet, hogy nem kompatibilis a két program egymással? :( De nem tudom még letörölni sem egyiket sem, amíg nem kapcsol be a gép.
2014. aug. 14. 16:07
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Bekapcsolt!


Szedjem le akkor szerinted valamelyik programot, vagy nem ez volt a probléma?

2014. aug. 14. 16:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Megint lefagyott. :( Bekapcsolás után szinte rögtön. És furcsa kattogó hangot ad ki a gép.
2014. aug. 14. 16:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Inditsad el csökkentett módba és a komodot töröld le


AVG n is van tűzfal csak felkel frissíteni

2014. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam. Csökkentett módban sem AVG-t, sem Comodot nem lehet törölni. Normál módú indításban viszont azonnal lefagy bekapcsolás után 1 percen belül. AVG-t frissítettem, de ingyenes verzióban nem lett így sem tűzfal, ezért tettem fel Comodot. Hogy szedjem le valamelyiket? Csökkentett módban nem megy, de normálba sem. :(((
2014. aug. 14. 17:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Mikor bejön a windows akkor a ctrl alt del és a windows feladat kezelőben a futó folyamatok nál leálitod a comodot
2014. aug. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem engedi. Azt írja: a Művelet nem hajtható végre, hozzáférés megtagadva. Valami ilyesmi. :( Vezérlőpult/Programok-ig mindig eljutok, és akkor lefagy.
2014. aug. 14. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!