Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 nem tudja betölteni...

Windows 7 nem tudja betölteni a rendszert, és hosszú ideig csak tölt a windows logónál, de semmi, mi lehet a baj? Többi lent.

Figyelt kérdés
Eleinte még sikerült újra rakni,de amikor a windows a frissítéseket telepítette(utólag rájöttem,hogy kár volt hagyni frissíteni), akkor befagyott és kékhalállal kivágott.Most már nem tölti be a rendszert és nem is lehet újra rakni... Valaki ötlet? Remélem nem kell kicserélni valamit. Esetéeg hardver-vagy szoftver probléma?
2014. aug. 12. 20:48
 1/2 anonim válasza:
Hogy érted hogy nem lehet újratelepíteni? Ez csak akkor lehetséges, ha a legutóbbi telepítés óta változtattál a BIOS beállításokon, vagy meghibásodott egy hardver/rossz valamilyen csatlakozás. Próbáltad visszaállítani a BIOSt alapértelmezettre?
2014. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmm. Még nem,de én is ezen gondolkozom személy szerint. A First Boot Device az még USB-HDD-n van mert ugye pendriveról bootoltam. A második és a harmadik nincs engedélyezve. Ennyi ami így állítva van,a többit azért nem tudom,mert nem vagyok valami hozzáértő,csak a windowst tudtam feltenni meg aktiválni. Tulajdonképpen most sikerült újra raknom,csak kissé sokáig tart mire betölt. tehát egy 2-3 perc mire a windows logonál tovább lép. És ezelőtt volt már rajta pl win8.1 64 bit ugyanúgy és az meg 17 másodperc alatt bebootolt... Tehát ötletem sincs mi lehet a gond.
2014. aug. 12. 22:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!