Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » AMD r9 270x vapor, toxic egy...

AMD r9 270x vapor, toxic egy AMD Athlon X4 750k procival hogy menne a Battlefield 4? (többi alul)

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy ez az AMD r9 270x vapor vagy toxichoz lenne egy amd athlon x4 750k-s processzorom.

Én a videó kártyát venném meg és nem tudom hogy tudnák-e kihajtani egymást.

Battlefield 4-en szeretnék vele ULTRÁN játszani egy minimum 40 fps-el. Válaszokat illetve tanácsokat várom megéri-e venni ezt a kártyát egy ilyen processzorhoz.

A táp amit akarok venni hozzá, kérdés jó lesz-e nekik: (valaki azt mondta, hogy felejtős ez a táp...kevés ampert tud befogadni) [link]



2014. aug. 11. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

pont 40 FPS-ed lesz, alacsonyabb felbontáson több is.

Persze, hogy megéri megvenni, arányosak egymáshoz.

2014. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És mi a véleményed arról a tápról?

Egy elvileg szakértő azt mondta, hogy sok ampert fogyaszt a vidikari, és kevés a táp teljesítménye, és hogy ne a Watt-ot nézzem, szerinted? :)

2014. aug. 11. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:
hát a watt az tuti kevés ezekhez.500W-os van nekem egy 2magos procihoz,meg egy HD7770-hez,és épp csak elmegyeget
2014. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!