Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy win 8 alatt...

Lehetséges, hogy win 8 alatt jobban futnának a játékok?

Figyelt kérdés

Win7 64bit van most. Nem gyenge a konfigom sem.

Csak jött az ötlet, hogy mi van ha...? Esetleg valakinek valami tapasztalata van? :)



2014. aug. 11. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én tesztelgettem a 2 oprendszert, és azt vettem észre, hogy 8.1-en a Battlefieldek jobban futnak. Más játéknál nem vettem észre különbséget.
2014. aug. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne jelentős különbség, akkor minden játékos azt használná. Valószínűleg játék miatt kár lenne váltani, hiszen jó esetben is csak 1-2% lehet a különbség, de meg kell szoknod az új felhasználói felületet, ami sok embernek bejön, de még többnek nem. Másrészt a régebbi játékok nagyobb eséllyel akadnak fenn a Win 8-on, mint a 7-es verzión.
2014. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szóval nem volt alaptalan az ötletem. :)

Köszönöm szépen a válaszokat. Következő alkalommal nincs kizárva, hogy Win8 kerül a gépre.

2014. aug. 13. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak ezért nem biztos, hogy megéri cserélni...

[link]

2014. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak emiatt hülye is lennék cserélni. :)

Csak egyre jobban kezd tetszeni a felülete, s eszembe jutott ez a kérdés.

2014. aug. 15. 10:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!