Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2014-ben érdemes xbox 360 E-t...

2014-ben érdemes xbox 360 E-t venni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 9. 12:29
 1/4 anonim válasza:

Igen

Igaz, hogy már nem fog annyi játék kijönni rá, de rengeteg van amit régebben kiadttal. Én most vettem pár napja egy ps3 super slim-et és nagyon jó élmény vele játszani. Számomra sokkal jobb konzolon játszani, mint pc-n. Nagyon jó amikor pl, játszol egy fps-játékkal és amikor lősz vagy felrobban melletted egy gránát vagy akár meglőnek, rezek a kontroller. Szerintem így sokkal jobban átadja az élményt. Szóval jó game-elést! :)

2014. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösziiii:-D
2014. aug. 9. 16:40
 3/4 anonim válasza:
Szeritnem nem. Mivel már a legújabb konzolok (Xbox One, Playstation 4) már megjöttek, és már újabb játékok sokkal jobbak lehetnek, ezért szerintem már ne vegyél. Inkább vedd meg a PS4-t/et, vagy az XBox One-t :)
2014. aug. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja, megjöttek, csak faszom drágák! :/
2014. aug. 11. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!