Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az Xbox 360-hoz tudok venni...

Az Xbox 360-hoz tudok venni külsű HDD-t?

Figyelt kérdés
Sajnos az xbox-om alapból csak 4gb-os. Lehet venni és ha lehet akkor könnyedén tudom majd rátelepíteni és arról elindítani a játékokat?

2014. aug. 8. 20:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Lehet venni, de ha nincs kiüttetve az xbox-od, akkor kifejezetten xbox-os vinyót kell venni hozzá.
2014. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
És a boltban lehet kapni xboxra hdd-t? (nincs flashelve és nem is akarom..)
2014. aug. 8. 20:34
 3/20 anonim ***** válasza:
Lehet kapni, persze, haverom az M-konzolba vette. ( [link] ) De lehet netről is rendelni.
2014. aug. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy mindenhol csak Xbox 360 SLIM-hez találok HDD-t. Segítsetek lécci hol tudok találni rendes Xbox-hoz HDD-t??
2014. aug. 8. 20:43
 5/20 anonim ***** válasza:

Itt nézelődj: [link]

Nem nagyon értek az xbox-hoz, de biztos lesz olyan, ami nem csak slim-hez jó.

2014. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
köszi :D
2014. aug. 8. 21:05
 7/20 anonim ***** válasza:

32 gigáig kezeli a pendrive-ot is.

Persze ha az kicsi akkor nem szóltam.


Nekem 8 gigás van benne tökéletesen működik.

2014. aug. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De ahhoz flashelni kell az Xbox-ot hogy pendrive-ról menjen a játék?
2014. aug. 8. 23:41
 9/20 anonim ***** válasza:
Dehogy, ez hülyeség nekem eredeti gépem van nincs benne semmilyen hack és simán felismerte.
2014. aug. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Bár mondjuk nem tom h érted h megy róla a játék ha arra gondolsz h a mentéseket kezeli a játékhoz a válasz igen.

Úgy futtatható meg ha ezt adod meg mint tárhelyet és le szedsz v mit az usb-re amit onnan futtatsz az megint megy.


Viszont ha leszedsz v mit torrentröl pl ami nem eredeti azt ugyan ráteheted pendrive-re de nem fogja futtatni mert nem tört Dashboard van rajta. Tehát ilyenből nem tudod használni.De ez szerintem más tárhelyre is igaz.


Nem az a lényeg h milyen tárhelyről furatod hanem az h milyen Dashboard van rajta.

2014. aug. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!