Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az egyik lejátszó miért...

Az egyik lejátszó miért angolul, a másik pedig magyarul játssza le ugyanazt a filmet?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy filmet (xvid), elvileg magyar, de mellette vannak az srt fájlok. Az egyik lejátszóm angolul játssza le, ha feliratot rakok hozzá, akkor az is angol. A többi lejátszó magyarul, de lehet alatta hallani az angol szöveget. Mi lehet a gond?
2010. jan. 11. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi van?


Most mi a probléma?

A felíratott játsza le angolul vagy a hangot???

2010. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az a baj már ha nevezhető bajnak, hogy dual szinrkonosa film, tehát eredeti és szinrkon hangsáv is rajta van és pl winmediaplayer egyszerre játsza le mindkét hangot. (biztos ki lehet kapcsolni egyiket nem pazaroltam rá időt).

Viszont amelyik lejátszó az angolt játszotta le, a ott a beálljtásainál vagy az eszközöknél keresd meg, hol lehet átkapcsolni, hogy melyik hangsávot játsza le.

2010. jan. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy kép példának miről beszéltem:

[link]

2010. jan. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, sikerült!!!!
2010. jan. 12. 00:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!