Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért állt vissza a gépem...

Miért állt vissza a gépem alap állapotba?

Figyelt kérdés
Windows 8 am van lapotom , és este amikor kikapcsoltam még minden rendben volt de reggel bekapcsoltam és kiírta hogy Windows előkészítése aztán visszaállt az egész alap állapotba és minden beállítás törlődött.Bár szerencsére a fájlok megmaradtak.Hogy tudnám visszaállítani?

2014. aug. 3. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ajjaj! Ilyesmi ideiglenes fiók esetében szokott lenni, vagy ha tartományi fiókod van, de szakadozik a kapcsolat a szerverrel. Próbálj létrehozni egy rendszergazdai jogosultságú helyi fiókot. Lépj be abba, próbáld azt használni, ha nem megy, akkor valami nagy gebasz lehet a rendszeredben. Mikor lett a 8 telepítve? incs nagyon széthasználva? Nem túl régi a laptop? Elsősorban a hdd-re gondolok, de szinte 90-95%, hogy rendszerhiba. Szerintem.
2014. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megoldottam.Először próbáltam visszaállítani a rendszert de hibát írt ki.Aztán a fiók backupp-al is próbálam de akkor nemtudtam belépni a fiókba.Szóval csökkentett mod ban kelett belépnem ahol visszaállítottam.Azután maradt az a lehetőség hogy új fiókot csináltam(most Microsoft Fiókot mert azt olvastam hogy azzal nem fog ilyen történni többet).Ezután a régi profilomból kimásoltam a fájlaimat és az újba raktam.Szóval valamennyire sikerült megoldani.
2014. aug. 10. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!