Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnék samsung galaxy...

Hogy tudnék samsung galaxy tab 2-re android kit katot de leginkább android l-t?

Figyelt kérdés

2014. aug. 2. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
nézz utánna hogy a galaxy tab 2-re le van e fejlesztve. ha igen akkor tőlcsd le a firemware-t és odin-al telepítsd fel. de szerintem a galaxy tab 2-be van beépített frissítés és azza fel tudod frissíteni arra a verzióra a készülékedet ami a legfrisseb elérhető rá. egyébként alapból milyen android van rajta? ha jelly bean akkor szerintem nem érdemes frissíteni. nekem galaxy note 10.1 készülékem van és azon 4.1.2 van én teljesen meg vagyok elégedve a rendszerrel és azért nem frissítem mert egy firssítés után lehet hogy még lassabb lesz mert lehet hogy a frissített verziónak több a proci és a ram igénye viszont ha értesz hozzá akkor még frissítés után is vissza tudod álítani az előző verzióra.
2014. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
cyanogenmod
2017. ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!