Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pendrive kérdés! Miért van az...

Pendrive kérdés! Miért van az hogy az avi filmet a gépen le tudom játszani de a dvd már hibás fájl-ként ismeri fel?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
A DVD-d nem tudja azt a kódolást, amivel az AVI-t kódolták. a gépeden meg gondolom codecpack van.
2010. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de a cd-re kiirt avi filmeket lejátsza:S
2010. jan. 11. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Az avi csak kiterjesztés, nem kódolási szabvány


másold a pendrive-ra az egyik DVDn lévő filmet.. a maradékot kitalálod magadtól.

2010. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem!:)


De kipróbáltam azt hogy egy másik avi-t raktam rá!És az elindult!Most akkor mi is van?Eddig minden film elindult rajta!Kivéve amit most nagyon szeretnénk megnézni!:(

2010. jan. 11. 18:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a film, amit nagyon szeretnél megnézni valószínű, hogy NEM DivX 3-5.5, vagy XviD kódolású. a DVD lejátszók általában nem ismernek mindenféle kódolást. Előfordulhat, hogy x264 kódolású a film, amit meg akarnál nézni, azt biztos nem viszi. attól, hogy avi, lehet DivX, XviD, Matroska, X264, Cinepak, Indeo, (utóbbi kettőt má nayon ritkán használják) és még sok minden más is.
2010. jan. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gspottal nézd meg mivel készült ez a film! [link]
2010. jan. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!