Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől ennyire lassú a gépem?

Mitől ennyire lassú a gépem?

Figyelt kérdés

Egy éve volt újra telepítve rá minden. A következő a problémám: Netezésnél folyton Schockwave lefagyás van, hiába törlöm és telepítem újra az Adobe-t. Ha rákattintok valamire, sokszor percekig vár, mire reagál valamit. Mivel ez csak netezésnél fordul elő, gondoltam böngésző hiba és megpróbálkoztam Firefox, Opera, Chrome és Comodo Dragon böngészőkkel is, de mindegyik belassul. Azt vettem még észre, hogy ha futtatok rajta egy CCleanert, akkor picit begyorsul, de az is csak max. fél órát tart, utána megint nyomi lesz. Már mindent töröltem a gépről, hogy memóriát szabadítsak fel, de az sem segített, a töredezettségmentesítés sem használt. :/


Köszönöm a válaszokat és elnézést, de nem vagyok profi az ilyesmiben.


33/N



2014. júl. 28. 12:42
 1/5 A kérdező kommentje:
A "mindent töröltem a gépről" természetesen fotókat és videókat jelent, nem programokat.
2014. júl. 28. 12:43
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
A fotók-videók törlésével memóriát (RAM-ot) nem szabadítasz fel, csak tárhelyet (a HDD-n). Memóriát az olyan fölösleges programok törlésével (egész pontosan eltávolításával) lehet felszabadítani, amik csak eszik a memóriát/processzoridőt, de nem is használod. Illetve alapvetően valamilyen vírus/rosszindulatú program szokott jelentős lassulást okozni.
2014. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott kissé lelassulni vagy késve reagálni valamire, ha trójai (vírus) került rá. Általában két víruskeresőt is le szoktam futtatni. A Microsoft Security Essentials nem biztos hogy megtalálja. Aztán lefuttatom a Yet Another Cleaner vagy a Malwarebytes Anti-Malware víruskeresőjét, ami talál is egy trójait és eltávolítom. Utána szuper szokott lenni a gépem. Bocs, azt nem jegyzeteltem ki hogy honnét töltöttem le ezeket.
2014. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cclenear toolbar clenear letölt telepit elindít öröm
2014. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a Malwarebytes Anti-Malware víruskeresőjét én is lefuttattam rajta és el is távolította a vírusokat, de ugyanolyan lassú azóta is.


És mint ahogyan írtam, a CCleanert is ;-)

2014. júl. 29. 08:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!