Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sony Xperia X10 mini pro...

Vargak329 kérdése:

Sony Xperia X10 mini pro telefonomnak mi lehet a baja? Tudtok rá megoldást? Többi lent:

Figyelt kérdés

Amióta MX playert ráraktam és azzal filmet nézek, nem tudok telefonon beszélni, mert alig hallom a beszélő másik felet. Nagyon lehalkult, hiába rakom a maximumra a hangerőt. Csak kihangosítva tudok normálisan kommunikálni.

Szerintetek van rá megoldás, vagy valami program??


2014. júl. 27. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
"Amióta MX playert ráraktam és azzal filmet nézek" - akkor töröld le
2014. júl. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha tudsz helyette másik filmnéző programot, letörlöm. de én nem tudok...
2014. júl. 27. 16:08
 3/4 Clairvoyant ***** válasza:

Ha automatikusan rosszabb lett a program hatására, akkor töröld (esetleg factory reset) próbálj meg egy új telepítést. Ha a probléma ettől függetlenül megmaradt, akkor elhasználódott a reciever, ami sonynál gyakori - filléres alkatrész.

De mondok egy más megközelítést: a telefonnal telefonálni akarsz és érteni a másik felet, vagy inkább filmet nézni? Lehet így egyszerűbb a döntés...

2014. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
NEkem a gyári lejátszó tökéletesen bevállt rajta. Minek neked MX?
2014. szept. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!