Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem jó a skype képernyőm...

Miért nem jó a skype képernyőmegosztásom?

Figyelt kérdés
az lenne a probléma hogy van egy játék és amikor elinditom akkor az ismerősöm csak az asztalt látja vagy a mögötte futó programot, nagyon idegesítő már és nem tudom a megoldást,egy steames játékrol van szó és nem nagyon tudom mitévő legyek tudnátok segítséget nyújtani ?

2014. júl. 25. 17:28
 1/2 CspCsj ***** válasza:

A játék grafikai beállításainál válaszd a windowed módot (ha van) így már a skype elméletileg tudja továbbítani, de a jó képminőséget nem garantálja és hangot is csak a mikrofonon át hallja.


Erős gép és gyors feltöltési sebesség mellett akár streamelheted is, de nem pár perc a beállítása:

[link]

2014. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem a legjobb az lenne ha twitch-en renderelnéd azért mert akkor a haverod is jobb minőségbe nézheti majd. És ahogy én tudom skypeon csak egy ember nézheti twitchen pedig akárhányan!
2014. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!