Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy játéktól leéghet a winches...

Duren kérdése:

Egy játéktól leéghet a winchesterem?

Figyelt kérdés
feltettem a gta san andreast és utána pár napra leégett a winchesterem és most félek ha újra felrakom akkor megint leég
2014. júl. 19. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Eredeti vagy letöltötted?
2014. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kérdező.. ***** válasza:
Lehet egy vírus volt.
2014. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A véletlenek egybeesése.

A leégés alatt hogy mit értesz?....

Létezik a Win32/Mebroot.K trójai amellett, hogy további kártékony kódokat igyekszik letölteni a megfertőzött számítógépre, tönkreteheti a merevlemez partíciós tábláját is, ami azzal jár, hogy nem tudunk hozzáférni az adatainkhoz.Jelzem 2009-es és ma már a leggagyibb védelem is felismeri.

2014. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát nem tudom milyen fajta leégés mert a szervizbe csak annyit mondtak hogy leégett a winchester és kicserélték
2014. júl. 19. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem éghet le.
2022. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!