Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudom megvenni az Oculus...

Hol tudom megvenni az Oculus Rift-et?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

A honlapjukon: [link]


De egyelőre fejlesztői változatot lehet előrendelni, szóval ha nem vagy programozó, akkor nem leszel vele túl boldog :)


Jelenleg Magyarországra 486 dollár, és a jelenlegi rendelések szeptemberben várható megérkezésük...


Nekem meg talán augusztusban megjön, legalábbis remélem :D

2014. júl. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem értem minek vesztek FEJLESZTŐI VERZIÓT egy adott termékből, ha ló*szt sem fejlesztetek rá. Oké, aki videósorozatot csinál belőle, van weboldala ahol híreket posztol ki róla, stb. De így a fejlesztőkkel csesztek ki, mert lehet neki egy hónappal később jön ki, mert valami ficsúr anyja/apja megrendelte a kölyöknek, aki csak menőzni akar vele baráti körben, míg a fejlesztő csinálna is rajta valamit.
2014. aug. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezért veszek fejlesztői változatot, mert fejlesztő vagyok - ez eszedbe se jutott, ügyi? :)
2014. aug. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem láttam kiírva, hogy fejlesztő vagy. Mellesleg még mindig tartom az állításom. :)
2014. aug. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy vészesen sokan megvették volna olyan sokan.


60e körüli rendelés érkezett be összesen, kétlem, hogy abban annyira túltengtek volna azok, akik csak vérpistike módjára otthoni szemfényvesztésnek vették volna.


Pláne, hogy jelenleg olyan 5-7e darab / hét arányban szállítják ki a unitokat, tehát még ha 10e darab megrendelés is lett volna olyan, akinek nincs rá szüksége, az is maximum két héttel tolja el a kiérkezést.

2014. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amúgy meg - nem láttad kiírva, de automatikusan feltételezted, hogy csak villogni vettem (engem is belefoglaltál az írásodba...)


Szóval a fogalmazáson még csiszolsz ;)

2014. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, belefoglaltalak :) És?


Egyébként késtek a szállítások, pont a rengeteg megrendelés miatt, + egy hét kiesett, mert az új technológiát csiszolgatták benne :)

2014. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És te írod le magad taplónak ezzel, dehát végülis az nem az én bajom :D


Június eleje óta tűkön ülök, aztán mégis kibírható a várakozás, és még nem olvastam panaszkodást, pedig azért járok pár fórumra, ahol OR fejlesztők előfordulnak.


De, ha neked jólesik, üldögélj csak a magas lovadon, "mindent az egónak" jeligével :D

2014. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igazából magasról teszek rád, a kérdésre válaszoltam.


" Június eleje óta tűkön ülök, aztán mégis kibírható a várakozás, és még nem olvastam panaszkodást, pedig azért járok pár fórumra, ahol OR fejlesztők előfordulnak. "


Persze nem a panaszkodásra értem, hanem hogy teszem azt m egy szimulátor játék késni fog pár hetet/hónapot, a sok megrendelés miatt.

2014. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!