Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » FeltelepÍtettem egy jogtiszta...

Gcsomesz00 kérdése:

FeltelepÍtettem egy jogtiszta windowsot és nem engedi a battlefield 3 aimbotot mert az msvcp110 . dll hiányik. Hogyan tudnám ezt a hibát mególdani? A váladzokat előreis kösi:D

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


A 32 bitest mindenképp telepítsd. (x86-os)

A 64 bitest csak akkor, ha 64 bites Windows-od van. (x64)

2014. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a tippet működik:)
2014. júl. 16. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért van esze az első válaszolónak is... Segít egy csalónak.


Játszd a játékot szabályosan és ne csalj. Bár mindegy most már, nem kellett volna itt, GYK-n ugyanazt a nevet adnod mint ami a játékban van. Ment is a reportja a profilodnak. Búcsúzz el a játékodtól.

2014. júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jogos, bár az a játékhoz is kell... Sőt, szerintem inkább ahhoz kell...

Ahol csalni lehet, ott úgyis csalni fognak szerintem...

Ugye van egy PunkBuster...


De az elnézésedet kérem, és mindenki másét is, akit megsértettem ezzel!

2014. júl. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

gcsomesz00 küldött egy alpári stílusú, bunkó szöveget privátban, hogy mekkora b*zi vagyok, hogy nem pártolom a csalókat, stb.


Ez aztán stílus. Tudod a játékon 16-os karika van, jó lenne ha azt legalább agyilag felérnéd.

Utolsó, csak ezért mondtam, hogy nincs értelme ilyen idiótáknak segíteni, mert ekkora az értelmi szintjük.

2014. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!