Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Monitor tisztító, de milyen?

Monitor tisztító, de milyen?

Figyelt kérdés
Most fogok rendelni PC-hez pár dolgot (egér,bill,stb) és gondoltam akkor rendelek monitor tisztítószert is,de az a kérdés, hogy melyik az ami legjobban levisz mindenféle koszt,a monitorról ? LED Monitorom van,ha ez számít,néztem ezt a CleanIT márkát,de nem tudom,ti szerintetek melyik a legjobb tisztítószer a kosz eltávolítására a monitorról,milyen márka,melyik viszi le legjobban a koszt ? Nem számít mennyibe kerül,mert nem annyira drágák. Előre is köszi!

2014. júl. 14. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

mind egyformák :)


[link]

2014. júl. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én ablak tisztítót szoktam használni.

pont ugyan úgy megfelel neki :-)

2014. júl. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csacsi2 ***** válasza:

1# Köszi a választ hasznos cikk! Általános takarítószerek közül esetleg melyik (LCD)? mondjuk erős szennyeződés esetén?

Mosogató szer,esetleg citromos vízes rongy, ablaktisztító?

kérdező: bocs hogy a kérdésbe kérdezek, de ha kipróbálom valamelyiket majd leírom :)

2014. júl. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben,köszi mindenkinek,ment a zöld mindenkinek!

Utolsó: nem gond,ha sikerült kipróbálni akkor írd le,köszi! :)

Még annyi hogy melyik lenne a jobb ? spray vagy vizes rongy ? Mert van nekem itthon egy W5 tisztítószer,de az nem igen viszi le.

2014. júl. 14. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!