Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt bármelyik...

Szal Dávid kérdése:

Miért csinálja ezt bármelyik játék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bővebben kifejteném.

Játszok tegyük fel a WarThunderrel, vagy PayDay2-vel, vagy Assasin's Creed Liberation HD-val báármivel ami fent van a gépemen. Egy ideig jól fut, majd mintha egy effect lenne, 5-6 másodpercenként belassul úgy 2mp-re, és vissza. És ezt a végtelenségig. Így nem lehet játszani. Valaki tudja mi lehet a gond?

Gépem:

Alaplap: MSI H61M-P20

Ram: 2x 4gb kingstone 1333mhz

Videókártya: Shappire HD 7750 gddr5 1gb

Processzor: I5 3750k

Mi lehet a gond?

Szerintem nem hardver hiba, mivel ezt tegnap óta csinálja. War Thunderen meccseztem..



2014. júl. 12. 14:10
 1/2 anonim válasza:
Vírust nézd meg van-e rajta vagy telepisd újra
2014. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vírus nincs. Nem is töredezett. Szépen tartom a gépem. És annyira hülye sem vagyok hozzá, de ezzel még nem találkoztam. Valószínű hogy reinstall lesz belőle. Köszi a választ.
2014. júl. 12. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!