Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy WiFi adapter cseréje...

Egy WiFi adapter cseréje notebookban mennyi időt igényel?

Figyelt kérdés

Tönkrement a WiFi a laptopomba, de mivel még garanciális a gép ezért visszaviszem a boltba hogy cseréjék ki a WiFi adaptert.

Egy ilyen WiFi adapter cseréje mennyi időbe telik? Ott helyben kicserélik ( van szervize a boltnak ), vagy elküldik a gyártóhoz a gépet aztán majd 2-3 hét múlva visszakapom?



2014. júl. 10. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Az szerintem sok mindentől függ.


"elküldik a gyártóhoz a gépet aztán majd 2-3 hét múlva visszakapom"

Szerintem van olyan gyártó (Lenovo?), ahol így működik, de nem biztos...


Egyébként ha megvan a cserealkatrész, akkor szerintem pár perc alatt kicserélhető, szóval max. 1 munkanap. Ha nincs, akkor a beszerzést is bele kell számolni, ami meg nem tudom mennyi lehet...

2014. júl. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fujitsu gépen van, és Intel Centrino WiFi van benne.
2014. júl. 10. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Őszintén: nem tudom.

De mivel gondolom mindenképp meg kell csináltatni. Be kéne vinni a szervizbe, leadni, és ott szépen megmondják, kb. mennyi idő lesz...

2014. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez úgy megy,hogy te beviszed a géped a szervízbe ,és ők berakják a sor legvégére,

-először azokat javítják meg amik már ott voltak a te géped előtt is,és amikor eljutnak a tiédhez (ez lehet akár 2 hét is ),akkor veszik kézbe a tiédet,ekkor megrendelik a cuccot hozzá,és ha az megjön,akkor be is építik,

2014. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bevittem.

Azt mondták nagyon sok Intel Centrino WiFi-s notebookot visznek be szóval nem egyedi probléma. A javítás kb 2 hét. Majd telefonálnak ha kész.

2014. júl. 15. 13:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!