Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az miért van hogy ha a felbont...

Az miért van hogy ha a felbontást a monitorom felbontására állítom, a képernyő széle nem látszik?

Figyelt kérdés
1920 x 1080as a monitorom felbontása de ha ezt állítom be, a screen jobb és bal feléből 2 centi kilóg. miért?

2014. júl. 10. 10:34
 1/5 Kati Tibor válasza:
Itt a megoldás:nyomj az asztalon jobb kliket majd tulajdonságok válaszd a beálitások menüpontott(felül találod)majd menj a speciális-ra ott pedig kattints a monitor-ra és ottan beálithatod a Hertz.
2014. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, de csak 60 hertz van, nem lehet mást beállítani :\
2014. júl. 10. 12:56
 3/5 anonim válasza:
Windows 7-ed van? Mert igazából nekem is ugyan ez a problémám.. Ha megtalálom a megoldást leírom neked.. Vagy ha te hamarabb,akkor leírnád?
2014. júl. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Rájöttem: Szóval,állítsd a legnagyobb felbontásra,majd monitorodon lévő "auto" gombot nyomd meg,és kész (legalábbis nekem bejött),egy próbát megér.
2014. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a monitor alján lévő gomb segítségével találtam egy 'positions' menüpontot, ahol helyére tudtam 'rázni' a képernyőt! köszi a válaszokat.
2014. júl. 13. 01:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!