Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A window 7 nem fogadja el a...

A window 7 nem fogadja el a gépem alján található szoftverkulcsot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretném ingyen és (ha lehet) legálisan használni a windows 7-et. Azzal a szoftverkulcsal, amit most is használni akartam, már többször is újratelepítettem ugyanazt as gépet, ugyanolyan körülmények között. A legutóbbi újratelepítés során egy iéyesztő problémába futottam: a gépem alján található szoftverkulcsot már nem hajlandó elfogadni. Kihagytam a telepítés során az aktiválást, majd megpróbáltam azt telepítés után, de akkor már azt írta, hogy nem megengedett karaktert tartalmaz. A szoftverkulcsom így néz ki: *****-607 **- *****- *****- *****. Azt a 0-t nem engedte beírni, pedig így van a gépem alján. Megpróbáltam egy torrent oldalról letültött loader-t, de az ~3 óra üzemidő után olyan állapotba hozta a win7-et, hogy lefagyott, majd a gép újraindulása után a következő üzenet fogad: DISK READ ERROR. PRESS CTRL+ALT+DELETE TO RETRY. A billentyúkombináció megnyomása után az üzenet többé nem jelenik meg, de a windows már nem inudl el (a Windows indítása feliratnál nem megy tovább), majd elindítja az indítási javítást, ami nem talál semmi hibát. Mit tegyek?

2014. júl. 8. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is, ha legális a windows-od, akkor nem a gyakorikerdesek.hu-val, hanem a Microsoft-tal kell felvenni a kapcsolatot.

(A loader amúgy ilyet nem csinál, csak ha nem tudom mit csinálsz, vagy vírusos.)

2014. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Töltsd le valahonnan a Microsoft Toolkit-et, és minden gondod megoldódik.
2014. júl. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tom Benko ***** válasza:
Keresd a számsor másik végén a nullát, ez billentyűzetkiosztási hibának tűnik...
2014. júl. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
@1. válaszoló: Abban igazad van, hogy maga a loader nem csinál ilyet. Viszont vannak bizonyos gépek, amik nem tűrik, ha nem megfelelő loadert használnak. Egy ismerősöm (aki mellesleg programozó) mondta, hogy egy ismerősének aktiválni akarta a Samsung laptopját egy 2.2-es loaderrel és ő igazán megszívta, mert a gép annyira nem viselte el a loadert, hogy leformázta a boot szektort (35ezer forintba került, hogy újraírassa a boot szektort). Én jobban jártam a saját samsung laptopommal, mert csak a Win7-et vágta tönkre pár óra után.
2014. júl. 11. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit sikerült csinálni a géppel?
2014. aug. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmit. A Microsoft Toolkit sem fogadta el a szoftvrkulcsot. A Microsoft fórumán azt kaptam, hogy ebben az esetben válasszam a telefonos aktiválást, de ezt nem tettem, mert a gépem mostanában elég instabil. Legutóbb az SPTD telepítése után el sem indult és a telepítőlemezen található helyreállítási opciók sem segítettek (rendszerkép nincs, rendszer-visszaállítást nem akarta, indítási helyreállítás meg el sem indult). Megpróbálom még1x egy másik loaderrel (a 2.2-es verzió nem vált be, de egy ismerősöm ajánlotta a 3.5-ös loadert, aminek már működnie kéne).
2014. aug. 24. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!