Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tudtok a Twoo-ról? Olyan...

Mit tudtok a Twoo-ról? Olyan mint a facebook? Ha nem miben más. /Több ismerősöm is hívott már, hogy csatlakozzak. /

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 21:04
 1/2 soccerway ***** válasza:
annyit hogy pár éve sok spamot küldött emailre, a facebook mellett más közösségi oldalnak pedig nincs esélye szóval halott ügy.
2014. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
71%
2 napja regisztráltam rá (elég is volt belőle két nap!), kimondottan nem társkereső, hanem elvileg ismerkedős oldal, szóval lehet olyat beállítani, hogy csak barátot keresel. De alapjába véve társkeresőként működik. Nem önszántamból regisztráltam rá, egyik barátnőm ajánlgatta nagyon, hogy regisztráljak már rá meg minden, nagyon jó tényleg, ő is ott ismerkedett meg a barátjával, akivel tényleg összeillenek és boldogok együtt meg minden. Úgy voltam vele, hogy jó oké csinálok erre a célra egy e-mailt, csak nem a rendessel regisztrálok véletlenül se, de már előre sejtettem mi vár rám. Hát nem sok jó. Kellett feltölteni 1 képet profilképnek és csak így tekintheted meg mások profilképét, továbbá azt hiszem 2 vagy 3 képet kellett volna! feltöltenem magamról, hogy lássam mások további feltöltött képeit is. Semmi extra képet nem raktam fel, ülök egy szökőkút előtt strandolás után, viszonylag távolról fényképezve, normálisan felöltözve. Regisztrálásnál meg kellett adni a születési adatokat pontosan, amit később el se lehet rejteni!!! (később maximum csak egyszer lehet megváltoztatni) Tehát a komplett születési dátumot bárki láthatja. Be kell állítani a lakhelyet is, de azt később lehet változtatni is többször úgy szint, mint a keresztnevet. Meglehet így adni még egyéb dolgokat, kedvenc kaja, tulajdonságok stb. Lakóhelynek se a ténylegeset adtam meg biztonságból, hanem egy közeli nagyobb városét. Lehet megtekinteni mások adatlapját és a kedvenceid közé rakni másokat, viszont azt hogy ki látogatott meg vagy rakott a kedvencei közé, azt csak úgy lehet megnézni ha minden nap kedvencekbe raksz 10 embert azok közül akiket így felpörget, egyébként külön fizetni kellene érte, hogy megtekintsd. Szinte mindenért fizetni kell, azért is, hogy ráírj másra. 18 éves vagyok, és így is regisztráltam, beállítottam, hogy barátokat keresek 18-22 év között, majd körülbelül becélzott a 40-es korosztály partnerkeresés szempontjából. De ezenkívül még a 65 éves Laci bácsi is rám írt, hogy nem bírta megállni, hogy ne jegyezze meg, hogy nagyon szép szemem van és kellemesen vonzó külsőm. (Hát a kép az biztos, hogy nem egy csúcsminőség mivel telefonnal készült, a szemem, hogy mitől szép azon a képen fogalmam sincs, mert nem látszik. :D) Meg jött a "Helo édesem" nem is egyszer a már jó negyvenes éveit taposó Máris szomszéd kinézetű tagtól, nem szokásom külsőről ítélni, de kanyarból látszott, hogy valami pedofil. És még jöttek hasonló kaliberű dolgok. (Ja! és egyébként nem tudtam letörölni a képemet, mert nem lehet!) Majd jött egy nagyon meglepő fordulat, amikor teljesen ledöbbentem. Volt egy srác, aki ugyan abba a városba jár suliba ahova én. Nyitott egy beszélgetést, és ránéztem a képeire. Hatalmasat megdöbbentem, az egyik képén látszott, hogy ő volt és ami be volt jelenleg állítva neki profilképnek, csak bámultam a fejét meredten. Egyik fiú osztálytársam fejét ráphotoshoppolta a saját testére. Nem akartam hinni a szememnek és 100%, hogy az osztálytársamnak a fejét rakta rá a testére. Már ezelőtt is eldöntöttem, hogy törlöm magam, mert semmi értelme az egésznek, normális ember csak kevés van fent ott és az adathalászat is biztos megy ezerrel, de ez volt az a pont, amikor azt mondtam, hogy jó én most azonnal neki látok a törlésnek. Utánakerestem, itt-ott, és rengeteg ember csak úgy került fel erre a szennyre, hogy nem is regisztrált, csak valahogy kapott egy meghívót vagy valami ilyesmi és nem is regisztrált és nem is akar regisztrálni, csak valahogy mégis fent van (vagy valami ilyesmit mondtak sokan). A törlésről meg annyit, hogy van aki törölni se tudja magát. Nagyon sok embernél az oldal bejátszotta, hogy nem jó jelszót adott meg törléskor, ez nálam is így történt (pedig tutira jó volt a jelszó), majd mikor új jelszót kértek akkor nem kaptam e-mailt többedjére sem. Én hála a jó égnek kaptam, meg is változtattam és így már elfogadta nagy nehezen, majd mielőtt a végére értem volna még kínálgatta magát az oldal, hogy ha mégse törlöm magam kapok 3 nap ilyen korlátlan dolgot, majd ennek az egész kínálgatásnak az aljára mentem és végül a várva várt legvégső törlés gombot megtaláltam. Összegezve a dolgokat, véleményem szerint ez egy szenny, még csak semmi köze sincs a facebookhoz, egyébként facebook profillal is lehet rá regisztrálni, hála a jó égnek én nem ezt tettem! Nem ajánlom senkinek, mivel elég veszélyes és könnyen visszaélhetnek az adatokkal, mellesleg csak a szerencsén múlik, hogy valaki tényleg megtalálja a szerelmet és éppen kifogja egymást két normális ember. Én megbántam, hogy regisztráltam egyáltalán, jól tudtam én, hogy nincs szükségem ilyenre, csak kíváncsi voltam. Maradok inkább a való életben való ismerkedésnél, sokkal többet ér ennél. Tudom, nagyon hosszú választ írtam, csak leszerettem volna írni a személyes tapasztalatomat és véleményemet, ami nem éppen két sor. Remélem tudtam neked segíteni kedves kérdező és másoknak is! :) Szép napot neked/nektek!
2014. júl. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!