Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop vásárlás előtt vagyok!...

Laptop vásárlás előtt vagyok! Milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Egyetemista lány vagyok, internetezésre, adatok tárolására, filmnézésre kéne, valamint még szeretném, hogy gyors legyen. Ja és féhér színűt keresek. A maximum ár 200.000 Ft legyen. Köszönöm előre is a válaszokat!

2014. júl. 5. 16:20
 1/6 anonim válasza:
Nekem 2 ASUS van, egyik 7 éves, másik 3, soha semmi nem vol velük. Amire neked kell, a 120 ezres bőven megteszi, az sem lesz lassú.
2014. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy nem értek igazán hozzá. Milyen tulajdonságai legyenek, ahhoz hogy ezeket az igényeket kielégítsék?
2014. júl. 5. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit te írtál,arre ez bőven megfelel:

[link]

(Tudom hogy ezüst,de a fehér elég csúnyán néz ki egy idő után így hát elég ritka is)

2014. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azok a 'tulajdonságok' körülbelül annyi hogy normális 'alkatrészekből' azaz komponensekből álljon...


Ahhoz hogy gyors legyen (nem játékra való értelemben) célszerű egy i5 + 8GB RAM (memória) kombinációja.


(Off: Amúgy elgépelted,fehér* :))

2014. júl. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, elgépeltem, kiváló észrevétel. :)

Milyen márkát ajánlotok?

2014. júl. 5. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Márkát nem lehet ajánlani,konkrét típusok közül lehet választani.


Amit küldtem az tökéletes lenne számodra.

2014. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!