Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gamer egér (fehér) 4000 ft allat?

Gamer egér (fehér) 4000 ft allat?

Figyelt kérdés
Sziasztok gamer egeret keresek(fehér , de lehet fekete avagy más színű) 4000 ft allat ha tudtok akkor tapasztalatot is írjatok léccives :) köszönöm előre a választ . Régi egerem jobb gombját többször lekell nyomnom mire be tudok aimozni (nem tom hogy normális-e a szó xD) és valahol elég idegesítő amikor hold aim van és szórakozik a játék (tudom át lehet állitani press aim ra vagy mire de én igy szoktam meg)

2014. júl. 4. 20:39
 1/1 anonim válasza:
háát 4000 alatt nagyon kevés van de 6500 ft ért láttam egész türhetőt szerintem nem halsz bela vagy a szüleid 2500 ft ba
2014. júl. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!