Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most lett újra telepitve a...

Most lett újra telepitve a laptopom win 8.1 de be se akar kapcsolni már?

Figyelt kérdés
eredeti szóval ilyen baja nem hinném hogy lenne de olyat csinál most már hogy kb 10 perc alatt betölti beadja a fekete hátteret egérrel a közepén és semmi mást nem csinál utána elindul kiírja hogy automatikus javítás majd rá hogy számítógép diagnosztizálása na ez pörög vagy fél óráig és beadja hogy a számtógép helyre állt rányomok hogy újraindítás és történik ugyan az hogy 10 percig tölt(ha nem tovább) majd fekete kép az egérrel mi lehet vele ?? frissen van telepítve???!
2014. júl. 3. 15:28
 1/2 A kérdező kommentje:
annyi még hogy a laptopot win8-al adták ki és nem az hogy nem bírja el vagy valami informatikus ismerős ajánlotta és mondta de ő hozzá már sajnos nem tudom elvinni hogy nézzen rá csak nem értem eddig ment igaz kb 3-4 napig de most nem értem miért nem működik ..?!
2014. júl. 3. 15:32
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a leghozzáértőbb ember rakta újra, és elszúrt valamit a telepítésnél. Érdemes lenne újra újrarakni, ezúttal rendesen.
2014. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!