Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hova kell bedugni a mikrofonos...

Hova kell bedugni a mikrofonos fülhallgatót és mit kell még csinálni vele hogy működjön?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha notebookod van, ott könnyen felfedezed a két csatlakozóhelyet (mikrofon és fülhallgató zöld és rózsaszín dugóhelye)...


Ugyanilyet az asztali gép hátsó oldalán (némelyiknél elől) találod meg.


Keresd a mikrofon és a fülhallgató csatlakozó helyét!!!


Általában semmit nem kell csinálnod : a gép kikapcsolt állapotában bedugod a két csatlakozót a helyére, bekapcsolod a géped és a Windows alapból felismeri az új hardvert az első bekapcsoláskor. (Plug&Play)


Ha mégsem, akkor keress rá a Windows-ban (új hardver telepítése) és ott a listában kattints a mikrofonos fülhallgatóra.


Én az utóbbi években több gépre (notebookokra is, asztali gépekre is) dugtam már be mikrofonos fülhallgatókat: eddig mindegyiket felismerte a Windows.

2010. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy megfelelő programoknál automatikusan működni fog a mikrofonos fülhallgató (pl. Skype, MSN, játékok, szoftverek)
2010. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!