Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A külső merevlemez azt akarja,...

A külső merevlemez azt akarja, hogy újraformázzuk, de van rajta egy csomó minden, help?

Figyelt kérdés
A külső merevlemezt kihúztam az egyik gépből és átraktam a másikba. Nem működött és ahogy visszaraktam az elsőbe, már meg akarta formázni magát. Ez ellen lehet valamit tenni, hogy ne vesszenek el az adatok? Vagy esetleg valami megoldás? Máskor is csinált már ilyet, de akkor nem tudom miért, nem én szoktam használni, csak sorozatot akartam nézni. Előre is köszi.

2014. júl. 1. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is próbálj meg egy másik adatkábelt, lehet csak amiatt látja rosszul.

Ha viszont már sérült a FAT tábla akkor csak adatmentő programmal tudod visszahozni róla a fájlokat, de ehhez kell egy másik merevlemez annyi szabad hellyel amennyi adatot menteni szeretnél. Programnak meg a Wise Data Recovery -t tudom ajánlani.

2014. júl. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha azt akarja, hogy formázd, akkor már nincs rajta az a csomó minden, mert vagy sérült a fájlrendszer, vagy maga a vinyó tönkre is ment.


Egy chkdsk-kel érdemes próbálkozni, de sok reményt ne fűzz hozzá.

2014. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!