Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Összedobtam egy új configot....

Összedobtam egy új configot. Tökéletesen működött 3 napig. Feltelepítettem a bf3-mat, majd kb 6 órát játszottam vele, semmi probléma. Másnap bekapcsolom, a játék már az indításnál szörnyen akad. A videó kártyával van a probléma?

Figyelt kérdés

Chieftec GPS500A8

Asus amd radeon R9 270

Gskill 2x4giga Ram (cl9)

fx4130 amd

sasmsung ssd 840 evo

gigabyte 970A-DS3P Op: win7 64 bit


Néhány ablaknál pl: Particionálásnál az ablakkal rajzolni lehet a képernyőre, illetve fekete foltok jelennek meg.


2014. júl. 1. 03:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bekaptál egy kis vírust és baromira terheli a géped. BF origi vagy warez? Ha warez, akkor lehet az volt bacis. Checkold le, hogy mennyin pörög a proci/ram/vga (lehetőleg ne "gyári" winf*s cuccokkal, hanem aida vagy hasonló).
2014. júl. 1. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A rendszert lecsekkoltam Aida64-vel, semmi nem derült ki.

A gépet azóta teljesen újraraktam, az összes meghajtót formáztam, változás nincs. Ötlet?

2014. júl. 1. 12:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy a bf3 Origin-es
2014. júl. 1. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg full formázást csináltál, akkor érdekes a dolog.

Lehet a tápod haldoklik és nem tudja kihajtani a géped.

2014. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lemértem a tápot multiméterrel. Semmi gond.

Egyéb ötlet?

2014. júl. 2. 00:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!