Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt a laptopot mennyiért...

Ezt a laptopot mennyiért lehetne eladni?

Figyelt kérdés

Fujitsu Lifebook AH552

Processzor: Intel Core i3-3110M 2,4 GHz

Ram: 4 GB

HDD: 500 GB

Videokártya: Intel HD Graphics 4000

Eredeti Windows 8 ( 20.000 Ft-ért lett véve de mivel OEM-es már csak ezen a gépen működik ).


A gépen van még másfél év garancia. A jótállási jegyet elfelejtették kitölteni vásárláskor, de majd a jövőhéten számlával együtt beviszem a boltba ahol vettem és megkérem hogy töltsék ki.

Mennyiért tudnám eladni?



2014. jún. 29. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
szerintem olyan százezerért mert azért a windows eredeti.de neordítsatok le ha nem igaz.szerintem attól is függ hogy mennyire van újszerű állapotban.én 100 ezret adnék érte ha laptopot akarnék
2014. jún. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Teljesen újszerű állapotban van. A fél év alatt amióta megvan egyszer sem lett elmozdítva az asztalról. :D A tabletemet viszem magammal mindig.

Ezért is akarom eladni és inkább venni egy olcsóbb asztali gépet, és a tabletet lecserélni egy jobbra.

2014. jún. 29. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!