Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Haverommal szorakoztunk, hogy...

Haverommal szorakoztunk, hogy love. -hun kamu profillal embereket szeditettunk de aztán vki ránk írt. Vajon igaz?

Figyelt kérdés
Ránk írt,hogy szex hirdetés-e mondjuk persze stb. Erre o hogy maradjunk a gepnel mert bűncselekmény hirdetni magunk pénzért és jonnek a kollegai és lenyomoznak ipről... Most ez valós? Vagy minket is jól beszarattak csak?
2014. jún. 26. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz bizony. Örüljetek, hogy szóltak, máskor csak az emberre rúgják az ajtót.
2014. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát ez egy fajta figyelmeztetes volt csak? A profilt rögtön toroltem és oda írtam,hogy csak kamu volt
2014. jún. 26. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lepődnék meg, ha holnap a suliban kihívnának óráról benneteket. Jobb, ha meghúzzátok magatokat. Hogy gondoltátok, hogy büntetlenül szórakoztok másokkal?
2014. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak annyi kamu profil van/ volt és felelotlenek voltunk. De neten bármit irhatok nem? Az nem jelenti még azt,hogy igaz. Akkor lett volna gáz ha élőben rajta kapnak,hogy pénzt fogadok el nem? De mivel fiú vagyok és a profil sem valódi..:/
2014. jún. 26. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kell aggódni. Az internet tele van ilyenekkel és senki nem foglalkozik ezzel. A bölcs, régi netezők már megszokták, a rendőrségnek nincs kapacitása napi hatszázezer kamut kergetni, az ostobák meg magukra vessenek. :)
2014. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!