Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egyes...

Miért van az hogy egyes filmeknek, sorozatoknak van a laptopomon hangja, másoknak nincs? Pl. A barátok közt ismétlés is csak hang nélkül jön!

Figyelt kérdés
Jelezném nem igazán értek a számítógéphez, így laikus számára is használható javaslat jönne jól.

2014. jún. 23. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy milyen forrásból, és mivel nézed, de 99.99% hogy codec probléma.

Ha pl. böngészővel nézed, Windows XP rendszerrel, előfordulhat, hogy HTML5 képes böngésző nem tudja a hang codec -et betölteni. (Windows 7 vagy más forrásból célszerű nézni)

Ha letöltött videóról van szó, akkor az adott fájl hangcodec -je nincs telepítve, így nem ismeri fel a lejátszó.

Régebbi KMPlayer -t (amiben nincs még reklám áradat), vagy VLC -t javaslok, esetleg a problémás codec, vagy FFDShow telepítése segíthet.

2014. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Online nézed a filmeket, vagy letöltöd?

Ha letöltöd őket és nincs hangja a filmeknek, akkor valószínű, hogy codec hiányzik a gépedről, ezért nincs hang.

Ezt könnyen kiküszöbölheted, ha letöltöd a "VLC media player" nevű lejátszó programot. Ennél jobb lejátszó szerintem nincs. Szinte minden formátumot lejátszik, stabil, megbízható és ingyenes program.

2014. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2/2.

letöltöttem amit javasoltál,de semmi változás. A letöltés után még kell valamit tennem vagy aut. működnie kellene?

W 7. van a gépen.

2014. jún. 23. 17:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Online nézem.
2014. jún. 23. 17:09
 5/5 anonim válasza:

Igen, miután letöltötted telepítened is kell a programot.

Bár ez rajtad nem segít, ha online akarod nézni a filmet.

Nem tudom, hogy mi lehet a probléma, én még arra gondolnék, hogy egy újabb verziójú Flash Player-t kellene telepítened, de ez csak egy tipp

2014. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!