Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A géppel elég furcsa dolgok...

A géppel elég furcsa dolgok történnek azóta amióta a Geforce experience-vel frissítettem az NVDIA drivereket. Mivel tudom ezeket megszüntetni?

Figyelt kérdés

Többek között Az NVDIA Grafikus,3D Vision vezérlő és 3D Vision 337.88 illesztőprogramokat telepítette.


Azóta játékoknál és különböző programoknál a kép vibrál,széttörik,különböző színes foltok jelennek meg rajta,objektumok,azok részei tűnnek el és sokszor egyszerűen lefagy.


A gépem adatai: Windows 7 Ultimate,32 bit, egy elég idős processzor: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.40 Ghz

RAM: 3GB

és egy elég idő videókártya: Geforce 210(512Mb)


Utána néztem és több oldalon is azt írja,hogy ezek a driverek nem kompatibilisek a Windows 7,32bites gépekkel,viszont a gyártó honlapja azt írja,hogy igen.



2014. jún. 23. 11:01
 1/1 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik megoldódott a probléma.

Letöröltem az illesztőprogramot,és a Windows töltött le helyette másikat,ami kompatibilis.

2014. júl. 3. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!