Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz saját kezűleg...

Mennyire nehéz saját kezűleg készíteni egy pc gépházat?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam ,hogy csinálnék egyet, hogy kisebb helyen elférjen.

Ötleteket szeretnék kérni, hogy esetleg lemezből hogyan lehetne megszerkeszteni egyet.


2014. jún. 22. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Drágáb lenne ha te csinálnád inkàbb vegyél egy készet pl micro atx-eset.

Ha csinálni akarsz elöre szolok nem lesz könnyű.

2014. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát attól is függ milyen szinten tudod megcsinálni. Mert lehet annyit, hogy egy falapra rácsavarozod és bumm kész, de lehet vérprofi egyedi gépházakat is csinálni, nem kevés kézügyességgel, és megfelelő szerszámokkal.
2014. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt egy példa :)

Nekem nagyon bejön.

[link]

2014. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lajos54 ***** válasza:

Igazából csak a szakmai felkészültségedtől függ a dolog. Mind fémipari, mind számítástechnikai értelemben.

De ha már eleve itt kérdezed az ötleteket (ezt nem sértésnek szánom, nehogy annak vedd), akkor szerintem valamelyik téren nem állsz olyan szinten.

Ráadásul (ha a kisebb hely a cél), bizonyára találsz kisebb gépházat, amelyiket hozzáértők tervezték-készítették, és sokkal kevesebb nyűggel megúszod.

Persze, ha neked ilyen barkács-hajlamaid vannak, akkor nosza rajta. Láttam már olyan barkácsolt dolgokat (sokfélét), amik minden szinten felvették a versenyt a gyári portékákkal.

2014. jún. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez a Tank-gépház baromi állat :D
2014. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lajos54 ***** válasza:
Ja igen, baromi jól néz ki, de ahogy elnézem a képeket, van egy kevés :) szakmai (és gépi) hátterük azoknak, akik csinálták...
2014. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
H tényleg gyártanak nagyon kicsi gépházakat valaki linkelne egy olyat amiben elfér egy alaplap vidikarival 2 vinyóval meg táppal? (Rohadtkicsi legyen amilyen kicsi csak lehet)
2014. jún. 23. 06:32
 8/8 Lajos54 ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a Google használatát, ő tud a legtöbbet :)

Valahogy így, de lehet variálni: [link]

2014. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!