Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows7-et vissza tudom...

BoxHeadtm kérdése:

Windows7-et vissza tudom cserélni windos xp-re?

Figyelt kérdés

Tehát azt hallottam, hogy ha vissza szeretném telepíteni az xp-t akkor előtte le kell töröljem a jelenlegi windows-t.

Ha ez igaz akkor mégis hogyan ?

Vagy elég lenne csak berakni a lemezt és egyszerűen végigcsinálni a telepítést ?



2014. jún. 20. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
igen amikor telepíted le kell törölni vagy egy új particiót hozol létre és arra rakod a win xp-t és nem kell letötölnöd az elözőt.
2014. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha vannak rajta fontos adatok és a beállításokat is szeretnéd nagyjából megtartani pl könyvjelzők levelezési beállítások jelszavak akkor inkább kérd egy hozzáértő segítségét

mert ha te csinálod és nem tudod hogyan akkor biztos minden elveszik

2014. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1

ha nem törli az előzőt akkor még össze is akadhatnak

"igen rossz tanács"


teljesen új telepítés kell az a biztos és tiszta


bár nem tudom mi bajod a win7-l teljesen jó és még megkockáztatom hogy jobb mint az xp

de ezen most ne vitázzunk, ha xp kell akkor azt rakd fel

pontossaban rakasd fel

2014. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A problémám tulajdonképpen nem a windows 7-tel van hanem a gépemmel... 1gb ramom van összesen és ez igy elég kevés.

Mivel nem használom annyit a gépet hogy energiát és pénzt fektessek be gondoltam felpattintom a régi xp-t rá, hogy ne akadjanak a filmek,játékok,stb... de köszönöm a hozászolásokat.

2014. jún. 20. 22:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, inkább bízd olyanra a telepítést, aki ért is hozzá.
2014. jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!