Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet visszahozni...

Hogyan lehet visszahozni zeneszámokat?

Figyelt kérdés

Még tavaly nyáron történt ez az eset. Az mp3-amban rendszerint mikor alacsony volt a töltés, nem jelezte ki, hogy a memóriakártyán számok lennének. Ilyenkor ha új, tele elemet tettem bele akkor visszajöttek a zenék. Ám egyszer nem így történt. Mikor új elemet raktam bele, akkor sem láttam a fájlokat. Ekkor dühös lettem, és jól odavágtam az egészet. A készülék is, és a memóriakártya is működőképes maradt, csak éppen.... Mikor bedugtam a számítógépbe, akkor sem találtam a zenéimet:S

Ennek már lassan másfél éve. Lehet hogy azért tüntek el a számok mer odavágtam az asztalhoz, de asszem lehet egyéb miatt is (érintkezési hiba, stb..vagy igyazából nemtudom, ehhez nem értek:S), mert már előtte, mikor új elemet raktam a készülékbe akkor sem találtam a számokat.

Nemrég hallottam róla, hogy létezik olyan program, amellyel visszahívhatók az elveszett adatok.

Ha van mi az, és honnan lehet letölteni?

És ha van, akkor mp3 memóriakártyájára is lehet használni?

Felvilágosítana valaki?


2010. jan. 3. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen lejátszók általában flash memóriával működnek, ami nem túl megbízható. Nekem is történt már olyan, hogy egyszer csak hibásan voltak fent a számok az mp3-amon, vagy sehogy.

Tanulság: ne csak egy példányban létezzenek a zenéid, tartsd őket a gépen is.


Érdemben segíteni nem tudok, bocs.

2010. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nemrégiben letöltöttem egy GetDataBack nevű programot.

Ezzel állítólag vissza lehet hozni adatokat...

csak nemtudom, hogy kell használni:S

Örülnék, ha a válaszadók erre is válaszolnának:F

2010. jan. 3. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen progikkal az a helyzet hogy mondjuk ha a C partición kitörölsz valamit,és vissza akarod "hozni" csoda programokkal,akkor a C-re nem szabad semmit másolj vagy instalálj mert felül írja a helyet és akkor bye az adatnak.Ha próbáltál rá másolni más számokat,akkor búcsút mondhatsz a régieknek.
2010. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2010. jan. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!