Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mastero a bankkártyám, hogyan...

Mastero a bankkártyám, hogyan birok fizetni steamen?

Figyelt kérdés

2014. jún. 20. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Steamen ezekkel lehet fizetni:

Paypal

WebMoney

Visa

MasterCard

American Express

Discover

JCB


Ui.: Egy kis nyelvtant tanuljunk már, honnan szedted te azt, hogy valamit "bírsz" csinálni? Jah, és az mellesleg Maestro, nem Mastero. Bár szerintem lehetsz annyi idős, hogy még legóznod kéne, nem Steam-en vásárolgatni.

2014. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, de ideges vagyok mert a bankomban bunko alkalmazottak vannak. Csinaltam PayPalt de a steam azt irja h nincs fedezet a bankkartyamon amin pedig van penz.
2014. jún. 20. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:

A PayPalt sikeresen összekapcsoltad a kártyáddal? Pár száz forintot levesz hozzá, meg ilyenek...


Bár én úgy használom, hogy utalok a PayPalos számlámra, aztán vásárolok. Tehát nincs összekötve a bankkártyámmal...

2014. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen összevan kötve, megcsinálta a levonást is.

leirod h hogyan kell utalni paypal fiokomra?

2014. jún. 20. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!