Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kekhalalom van mar vagy 2hete...

Kekhalalom van mar vagy 2hete nem tudom mi lehet a gond. Szerintetek? Egy kis leirast adok hogy idaig mi is tortent.

Figyelt kérdés

Na szoval egy uj procit vettem ami melle kelett vegyek 1 uj alaplapot is igy hat most van egy amd fx6350 6magos 3.9ghz processzor,egy asrcok960gm-vgs3 fx alaplap es egy gigabyte gt 630 video kartyam.A leg elso kek halal utam vissza ahonan rendeltem a procit meg az alaplapot gondoltam neme nem eleg a tap azt mondtak nem aval lesz a baj majd ujra tettek a windowsot.Mas nap megint vissza vittem ki cseretek mind 2 ramot ugyan csak lett kek halal es ma fel hivtak 1 szakit aki szerint a tap lehet a baj adtak eghy erosebb tapot de ma jatek bezerasa utan megint csak lett 1 kekhalal es jatek inditasakor befagyott a rendszer.


Meg milyen esetleges okok lehetnek talan megint ujra kellene tenni a windowsot mert most ujak a ramok ?

Vagy hardwer problema vagy nem kompatibilis a regi video kartya az uj alaplappal mert az aida alaplap/bios menupantjaba ki ir egy ilyent:Javaslat A videó BIOS 2 évnél régebbi. Szükség esetén frissítse.

Nem tudom mi lehet a problema minel tobb javaslatot varok.



2014. jún. 18. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen táp volt és van benne?:)
2014. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

rpc 400wx7 volt es mostanival nem vagytok teljesen tisztaba valami fujitsu siemens ezt ma kaptam, azt mondtak ez egy jobb mivel a "szervizbe" fel hivtak egy szaki aki ebben nagyon othon van es azt mondta az hogy a tap al kell legyen a baj es egy 600W tap kellene bele az egyem valami 400W tap

ez a mostanin nem irja hany W de joval nagyobb es nehezebb

A szervizben kerdem hany W-os azt mondja nem irja de a suly a lenyeg a tap ban mondom rendben remelem csak evel mar nem ad ki kekhalal de ugyan csak ki adott.

Szerintem meg ez a tap sem eleg azt kellene amit ajanlott az a szaki azaz a 600W tap?

2014. jún. 18. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom fizettél is neki azért a nagy 600w-os tápért...Menj vissza és vágd pofán a tápjával..Vegyél egy MINŐSÉGI 400-as tápot és jó lesz(400 bőven sok ide).PCX.hu oldalon 10k körül már jó tápocskák vannak:_)

Pl.:Chieftec CTG 400,FSP HEXA 400..stb:)

2014. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

az igazsag az meg nem vettem meg a tapot mivel ki akarjuk deriteni hogy tenleg tap baj-e igyhat adott eggy szerinte jobb tapot hogy lehetoleg aval mar nem fog kek halal lenni de mama megint volt 1 kekhalal es egy fagyas.

Talan ez a "JOBBTAP" sem eleg jo ?

A regi tapom 450W a regi 3 magos proci hoz eleg volt mivel mikor anno vettem a gepet akkor ezt rendetek a gep melle.

De a most ujitaskor vettem 1 uj procit meg 1 uj alap lapot meg kaptam 2 uj ramot is mivel aval is baj volt ami nincs ki cserelve azota az a HDD meg a video kartya.

2014. jún. 18. 20:27
 5/5 A kérdező kommentje:
+ a reg tapom egy 450W volt es 150lei vettem ami Forintba at szamolva kb 10000ft.
2014. jún. 18. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!