Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért nem magyar a játék?

Mért nem magyar a játék?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az obliviont és hozzá a magyarosítást. De amikor felrakom akkor nem lesz magyar a játék a menü. Hogy lehet ezt a problémát orvosolni ?

2014. jún. 18. 10:36
 1/7 anonim válasza:
Biztos jól telepíted ?
2014. jún. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el a magyarításhoz tartozó használati utasítást pontosan. Biztosan írja, hogy a játék mely verziójával kompatibilis, és hogy pontosan hogy kell telepíteni.


A játék működéséből egyébként arra tippelnék, hogy pluginnel van fordítva, és engedélyezned kell az esp fájlt a launcherben, de ez csak tipp. Nézd meg a dokumentációban.

2014. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Morrohun oldalról töltöttem le és ahogy olvastam másoknak is fellépett ez a probléma de nem találtam rá megoldást.. És szerintem jól telepítettem fel
2014. jún. 18. 10:47
 4/7 anonim ***** válasza:

"szerintem jól telepítettem fel"

Hinni a templomban kell. Bocs.


"másoknak is fellépett ez a probléma"

Elég kevesen olvassák el a használati utasításokat (én sem általában, csak ha nem sikerül...)


Readme vagy ilyesmi nincs hozzá? Esetleg a letöltő oldalon...

2014. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Az Oblivion teljes magyarítása. Benne értendő az alapjáték, a Knights of the Nine, a Shivering Isles és a külön kiadott, fizetős DLC-k magyarítása is.


Kérünk, hogy a honosítás telepítése előtt installáld a Knights of the Nine és a Shivering Isles kiegészítőket, ha rendelkezel velük.


A DLC-k magyarításának telepítésével nem válik elérhetővé az adott fizetős plugin!"


A kiegészítőket feltetted előtte?

2014. jún. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egyszerű szövegértés.. Ha RENDELKEZEL VELE de ugye nekem nincs is meg és nem is töltöttem le.
2014. jún. 18. 11:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire jól megy a szövegértés, akkor magyarázd el kérlek, hogy mi értleme a 3. bekezdésnek...


Mert nekem kb. az egészből az jött le (tudod, én nem különálló mondatokat olvasok, hanem egybefüggő szöveget...), hogy telepíteni kell a DLC-ket. Amiket természetesen nem tudsz aktiválni, ha nem vetted meg, de kell a magyarításhoz. És a magyarítás sem fog feljogosítani a DLC-k használatára (=nem aktiválja neked)...


De tényleg elnézésedet kérem, hogy segíteni próbáltam...

2014. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!