Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8-cal hogyan kell banni?

Windows 8-cal hogyan kell banni?

Figyelt kérdés
Eddig mindig xp-m volt, eletemben eloszor vettunk egy normalis laptopot, a parommal ketten. Nem tudok eligazodni rajta. Folyton reklamokkal bombaz, hogy ilyen backup, meg vedjem meg a nem letezo szemelyes fajljaimat, meg vasaroljak mindenfele programokat, amikre nincsen szuksegem. A virusirto minden telepites alatt allo, frissen futtatott dologra azt kiabalja, hogy virus. Ott telt be a pohar, hogy a parom mar napok ota a Fable 1-gyel jatszik, de ahogy en el akartam inditani, "The game has stopped working" minden egyes alkalommal. Probalom megjavitani, mert egyedul vagyok itthon, holnap meg egesz nap dolgozom, es jatszani szeretnek, de nem nagyon merek hozzanyulni. Nehany alapveto jotanacs?
2014. jún. 17. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Figyelj a Windows 8 nagyon hasonlít a Windows 7-hez.

Nem kell a használatához érettségi,majd rájössz a kezelésére.Amúgy minden program és driver fent van?

Ha chrome-ot használsz akkor ajánlom az AdBlock-ot ez letiltja a reklámokat,hirdetéseket meg ilyeneket.És telepíts egy Adobe Flash Player-t ez szükséges az online játékokhoz,videó nézésre stb.

2014. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ahogy leirtam, a legmodernebb operacios rendszer amihez kozom volt, az a Windows xp. Engem ez a gep teljesen kiborit. Naponta ketszer frissit meg installal, akarmit csinalok, reklamokkal bombaz es meg a legegyszerubb dolgokat sem tudom veghezvinni benne. Kikapcsolni altf4-gyel kell, ami vagy reagal, vagy nem, es meg sorolhatnam. Ahogy a jatekot kerestem es megnyitottam a games foldert, egy egesz oldalas x-box reklamablakot kaptam, amit nem lehetett bezarni. A jatek pedig nem online jatek, de nem fut, az isten se tudja miert. Az interneten azt talaltam, hogy a Creative sound card default beallitasait kell atallitani, de hogy az mi, hol van es van-e nekem egyaltalan olyanom, fogalmam sincs. Segitseget szeretnek kerni.
2014. jún. 17. 20:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha naponta 2-szer frissít,akkor talán ki kellene kapcsolni az automatikus frissítéseket.
2014. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom, miről beszélsz. Én fél éve használok 8.1-et, de ezek közül semmivel sem találkoztam.


A Windows 8.1 pontosan ugyanúgy működik, mint bármelyik másik, csak valami máshogy néz ki, valamit meg máshogy hívnak.

2014. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy hete vettem ezt az ASUS laptopot teljesen ujonnan, azota igy mukodik. Ahogy eloszor bekapcsoltam, az elso dolga az volt, hogy scannelte a gepet, kozolte, hogy 711 szemelyes file-om talalhato rajta, es hogy heti 5 fontert mar megvedhetem oket, ha elofizetek erre a Microsoft secuirity alkalmazasra. Most megneztem egy, a Fable - The lost chapterhez tartozo videot, majd mikor a masodikat el akartam inditani, nem engedte, mert hogy az alkalmazas out of date es mar vitt is a Microsoft Appstore-ba. Valami tanacs?
2014. jún. 17. 20:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az ASUS telenyomta akkor mindenféle előtelepített baromsággal.
2014. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt szeretnem megkerdezni, itt mi helyettesiti a startmenut, illetve hol talalom? "A Hanglejátszás hibaelhárító megnyitásához kattintson a Start gombra A Start gomb, majd a Vezérlőpult parancsra. A keresőmezőbe írja be a hibaelhárító kifejezést," - Ez a Microsoft megoldasi terve a mas oprendszereknek talalhato hangkartya problemakra. Hogyan nez ez ki windows 8-cal?
2014. jún. 17. 20:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Lapoz oldalra és mindent megtalálsz, de van itt is asztal meg minden.

De szerintem is egy fos az egész, én maradtam a 7 nél.

2014. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A start gomb ugyanott van, mint korábban. Ha megnyomod, a start képernyőn találod magad. Ha ott elkezded begépelni, hogy "vezérlőpult", ki fogja dobni, és csak rákattintasz.


Vagy felhúzod az egeret a jobb fölső sarokba, rákattintasz a beállításokra és ott a vezérlőpultra.


A vezérlőpult már teljesen ugyanúgy néz ki, és ugyanúgy hívnak benne mindent, mint XP-n.

2014. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Alapbol a desktopot hasznalom, Startgomb, Startmenu nincs! Tud valaki ebben segiteni?
2014. jún. 17. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!